0342 233 00 51

destek@salontr.com

Düğün Salonu Randevu ve Planlama Yazılımı


Müşteri bilgileri artık cebinizde, bilgisayardan yapacağınız tüm işlemleri artık cep telefonunuzdan da takip edebileceksiniz.

Üyelik yani düğün sahibi müşteri bilgileri, cari hesap kartları ile uyumlu olarak geliştirilen Salon TR Düğün Salonu Balo Salonu ve Kongre Merkezi randevu ve Planlama Programı ile misafirlerinizin aldığı hizmetleri kayıt altına alabilirsiniz sözleşme çıktısı alarak yazılı olarak da saklayabilirsiniz. Bu hizmetler karşılığında size yapılan ödemeleri kalan ödemeleri ve taksit takibini yapabilirsiniz. Sizden tekrar hizmet almak istediklerinde önceden aldığı hizmetleri ve durumlarını anında görebileceksiniz.

Sınırsız çalışan ve salon tanımlayabilirsiniz ve her salonunuz için ayrı rezervasyon takvimi oluşturabilirsiniz ve rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon takibi artık çok kolay Salon TR yazılımı web tabanlı olduğundan aynı saate randevu verilme problemi ile karşılaşmazsınız. Müşterilerinizi Bronz, Gold, Platin gibi kategorilerde takip edebilirsiniz.

Ödemeleri kredi kartı, peşin alabildiğiniz gibi taksitli olarak da tahsil edebilirsiniz. Kredi kartı entegrasyonu yapılmış çalışır durumdadır.

Aynı zamanda toplu veya tekil olarak Firma Adınız başlığı ilse SMS gönderebilirsiniz tanıtım kampanyalarınızı duyurabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz özel etkinliklerinizden ve özel indirimlerden haberdar edebilir, özel günlerde kutlama yapabilirsiniz.
Dilerseniz müşterilerinizin doğum günlerinde kişinin kendine özel sistem tarafından otomatik SMS atılması sağlanabilir.

Salon TR yazılımı sayesinde rezervasyon hatırlatma ve ödeme hatırlatma yapabilirsiniz. Düğün Salonları Balo Salonları ve Kongre Merkezleri için Geliştirilen Salon TR Programı; Tekne kiralama, kır düğünleri, belirli zaman aralığında kiralanan salonlar için özelleştirilmiş kullanımı son derece kolay ve işlevi tam olan bir programdır.

Ayrıca tüm menüler için, o menüye ait, kullanım amacını ve nasıl kullanalıcağını örnekli olarak anlatan yardım videoları mevcuttur. Tüm personel, müşteri, muhasebe ve web sitesi içeriğini tek bir ekrandan yönetebileceğiniz programdır. Günlük takiplerinizi yapabilirsiniz. Günlük tahsilatlarınızı takip edebilirsiniz. Merkezinizde imzalanan sözleşmeleri görebilirsiniz. Kalan SMS leriniz ve üye sayılarınızın tek bir ekranda görülebildiği Dashboard ekranları yapılmıştır. Personel performans takiplerini, müşteri kayıt ve işlem detaylarını, kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Firma Adınıza özelleştirimiş alt alan adı ile web sitesine tamamen ücretsiz sahip olacaksınız. örneğin: dugunsalonu.salontr.com gibi bir web adresine bu bizim hazır tasarımlarımızdan birisini kullanarak sitenizim tüm içeriğini aynı program ile yönetebileceksiniz.

Yıllık sözleşme imzalayan müşterilerimize 1.000 (bin) adet SMS hediye edilecektir.

 

Düğün Salonları

Düğün Salonları

Düğün Salonu

Düğün Salonu

konferans Salonları

konferans Salonları

Düğün Salonu

Düğün Salonu