0342 233 00 51

destek@salontr.com

Kişisel Randevularınızı ve Planlama Programı

Müşteri Randevu Bilgileriniz artık cebinizde, bilgisayardan yapacağınız tüm işlemleri artık cep telefonunuzdan da takip edebileceksiniz.

Salon TR Kişisel Randevu ve Planlama Programı ile adres defterinize kişi ekleyebilir veya kişi bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

Sınırsız çalışan ve rehberinize kişi tanımlayabilirsiniz Randevu takibi artık çok kolay ve web tabanlı olduğundan aynı saate randevu verilme problemi ile karşılaşmayacaksınız. Adres Defterinizdeki kişileri Kurumsal Kişiler, Akrabalarım, İş Arkadaşlarım gibi kategorilere göre kayıt yaparak takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda toplu veya tekil olarak Firma Adınız veya Adınız Başlıklı SMS gönderebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz özel etkinliklerinizden ve özel indirimlerden haberdar edebilir, özel günlerde kutlama yapabilirsiniz.

Dilerseniz müşterilerinizin doğum günlerinde kişinin kendine özel sistem tarafından otomatik SMS atılması sağlanabilir.

Salon TR yazılımı sayesinde randevu hatırlatma ve ödeme hatırlatma yapabilirsiniz. Kişisel Randevu ve Planlama Programı; kişisel randevularınızı planlamanız için özel olarak hazırlanmış kullanımı son derece kolay ve işlevi tam olan bir programdır.

Ayrıca tüm menüler için, o menüye ait, kullanım amacını ve nasıl kullanalıcağını örnekli olarak anlatan yardım videoları mevcuttur. Tüm personel, üyeleri, muhasebe ve web sitesi içeriğini tek bir ekrandan yönetebileceğiniz programdır. Günlük takiplerinizi yapabilirsiniz. Günlük tahsilatlarınızı veya ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Kalan SMS leriniz ve üye sayılarınızın tek bir ekranda görülebildiği Dashboard ekranları yapılmıştır. Personel performans takiplerini, üye kayıt ve işlem detaylarını, kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Firma Adınıza ve Adınıza göre özelleştirimiş alt alan adı ile web sitesine tamamen ücretsiz sahip olacaksınız. örneğin: birgulpolat.salontr.com gibi bir web adresine bu bizim hazır tasarımlarımızdan birisini kullanarak sitenizim tüm içeriğini aynı program ile yönetebileceksiniz.

Yıllık sözleşme imzalayan müşterilerimize 1.000 (bin) adet SMS hediye edilecektir.